DEKONTA, a.s. zaměstnává 130 vysoce kvalifikovaných a zkušených zaměstnanců zajišťujících široké spektrum služeb v oblasti ochrany životního prostředí. Naši specialisté mají odborné znalosti v následujících profesích:
Chemický inženýr, chemik, stavební inženýr, geolog, hydrogeolog, geochemik, biolog, biotechnolog, zemědělský inženýr, důlní inženýr, elektroinženýr, laboratorní asistent, odborník na vzorkování, technik, technolog, ekonom, administrativní zaměstnanec.

Každý rok zaměstnanci společnosti provádějí stovky projektů v oblasti životního prostředí v České republice i v zahraničí (Slovensko, Rumunsko, Vietnam, Indonésie, Moldavsko, Bělorusko, Arménie, Srbsko, Makedonie, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Mongolsko, Tádžikistán, Ukrajina, Bulharsko, Rusko, Kazachstán, Ukrajina, Kyrgyzstán, Bulharsko, Gruzie, Filipíny, Ázerbájdžán, Turecko, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Egypt).

Naši zaměstnanci mohou komunikovat se zahraničními partnery a klienty v českém, anglickém, francouzském, španělském, ruském, polském, německém a rumunském jazyce.